niedziela, 18 października 2015

Pub Przejście – po przejściach

Życie idzie do przodu. Zdarzają się sytuacje których w żaden sposób przewidzieć nie można. Najpierw diagnoza, której się spodziewałam ale jak każdy odsuwałam od siebie. Badania, konsultacje, płynący nieubłaganie czas, na szczęście akurat ta sprawa już poza mną. Moje „grzechotniki” z woreczka wylądowały gdzieś??????????????? Potem cios w plecy info o dość skomplikowanej prawno-społeczno pochodząca z zaświatów. Szlag mnie trafia, chętnie bym wrzeszczała na głos i klęła jak szewc. A skoro jestem córką szewca to mogę????? Podobno nic nie dzieje się bez przyczyny. Może i tak?

Przed operacją udzieliłam jednego wywiadu gazetowego jako jedna z trzech bohaterek a teraz............. będę jedyną. Szkoda, że są to wywiady charytatywne. No cóż – takie jest życie.

Ale do rzeczy. Na jednym z portali jest grupa – Single. Zapisałam się bo taki jest mój status. W sobotę 17 października odbyło się kolejne (dla mnie drugie) spotkanie integracyjne. Część osób znałam z poprzedniego spotkania, część nowa. Było karaoke, były tańce, rozmowy, zabawa do białego rana. Jedno co mi się w tych spotkaniach podoba to odczucie (oby prawdziwe) zatarcia różnic wiekowych, intelektualnych, wyznaniowych, każdych. Nikt nie zwraca na to uwagi. Zatem uprzejmie donoszę, że bawiłam się świetnie na co załączam poniżej filmik.

 

4 komentarze:

 1. Jadziu. To znaczy, że trafiłaś na fajną grupę. Spora grupa ludzi jest samotna. Często to ukrywają. "Samotni w tłumie" Widziałem Twoje wywijasy na FB. Cieszę się, że jest w Tobie tyle energii i chęci do życia.
  Gratulacje i zdrowia!!!!!!
  Vojtek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Vojtku, to święta prawda. Jest mnóstwo osób samotnych ale niewiele z nich chce sie do tego przyznać. Nie wiem czy to jakiś fałszywy wstyd? ja tego nie ukrywam Grupa rzeczywiście fajna. Poza tym trzeba bywać między ludźmi aby nie zwariować.
   Pozdrawiam

   Usuń
 2. Gratuluję aktywności w życiu i odwagi w korzystaniu z możliwości jakie daje Internet. Uważam, że komputer to prawdziwe dobrodziejstwo dla ludzi w dojrzałym wieku.
  To takie aktywne okienko na świat, gdyby starsi mieli więcej odwagi w korzystaniu z niego,
  mniej byłoby ludzi samotnych i zgorzkniałych.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak wynika z podtytułu mojego bloga - jak się nie dać samotności. recepta prosta i do zastosowania dla każdego o ile tylko chce. Mnie jak widać odwagi nie brakuje.
   Pozdrawiam

   Usuń

Jak opublikować komentarz?

Jeśli nie masz KONTA GOOGLE, to można wybrać:

- NAZWA /ADRES URL - w okienku NAZWA wpisać nick i w okienku ADRES wkopiować adres swojego bloga.

- ANONIMOWY - w tej opcji proszę podpisać się w komentarzu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...