niedziela, 3 sierpnia 2014

Życie do poprawki

     Od paru miesięcy zbieram się do napisania czegoś ciekawego, ale ciągle coś mi stawało na przeszkodzie. Nie ukrywam też że i tematu mi zabraklo. Najpierw na wiosnę badania kontrolne i awantura z recepcjonistką o niestosowną wypowiedź, potem kilka spraw domowo-rodzinnych doszło. 
 
     Ale co tam zaczynam wracać do rzeczywistości, portale randkowe poszły w kąt. Szkoda czasu, inwencji, a przede wszystkim czasu na jałowe dyskusje. 
 
     Nie ukrywam że mam zajętą głowę …..... no jest ktoś taki, komu wygląda na to, że mu na mnie zależy. Jak będzie – a cholera wie. Póki co ćwiczę rozmowy po angielsku, arabsku, a uczę polskiego. Obym nie nauczyła brzydkich słów. Ale miałam okazję skosztować prawdziwej domowej arabskiej kuchni z dodatkiem harisy. Ale pyszności – tylko za bardzo w biodra może iść. Trudno – coś za coś. Nie jest źle chociaż mogłoby być odrobinę lepiej. Ja swoim zwyczajem ze sobą zawsze w torebce noszę aparat fotograficzny więc i fotem nam się trochę nazbieralo. 
 
     Lato daje się nam wszystkim we znaki. Narzekamy a to za cieplo a to za gorąco, dogodzić trudno. Ja żebym mogła to chodziłabym chyba nago, on najchetniej w bluzce z gługim rękawem? No cóż na to poradzić. 
 
   Nie ukrywam, że z powodu tej znajomości kilkoro z mojego otoczenia okazało się zagorzałymi rasistami. A tak naprawdę to jakie to ma znaczenie gdzie kto się urodził, jaki ma kolor skóry. Ważne jest jaki ten czlowiek ma stosunek do nas, czy okazuje szacunek, jakie jest jego podejście do życia, do ludzi. Brzydko powiem, że opinia innych mi „wisi”. Zawsze wszystkim powtarzam do znudzenia że to moje życie, moje decyzje, moje zachowania. Póki nie jestem od nikogo zależna nie życzę sobie wchodzenia w bucioram w mój świat. O matulu czyżbym zwariowała na starość????????? 

     Rodzice mojego adoratora ciągle chcą mnie widzieć, a ja siedzę słucham i ….... nic nie rozumiem. Oświadczam zatem, że przechodzę drugą młodość hi hi hi hi hi hi a co zabroni mi ktoś?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jak opublikować komentarz?

Jeśli nie masz KONTA GOOGLE, to można wybrać:

- NAZWA /ADRES URL - w okienku NAZWA wpisać nick i w okienku ADRES wkopiować adres swojego bloga.

- ANONIMOWY - w tej opcji proszę podpisać się w komentarzu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...