poniedziałek, 1 lipca 2013

Uliczna ZUMBA

     Jakoś po powrocie z mojej ukochanej Tunezji straciłam zapał do pisania. Ale trzeba wracać do rzeczywistości. Więcej opowieści o moim pobycie niestety nie będzie bo był to wyjątkowo osobisty wyjazd. Ale do rzeczy. Dla mnie wypoczynek się skończył z powrotem z Tunezji, skończyły się lekcje tańca no i co dalej robić. Nie to żebym siedziała bezczynnie, o nie bo tego nie potrafię. 

     Zaczęłam porządkować latami i datami wszystkie zrobione przeze mnie zdjęcia z wyjadów za granicę, w Polsce, z wszelakich spotkań tak towarzystkich jak i rodzinnych. Nie umiem się rozstać z aparatem fotograficznym. Buszując po necie znalazłam tak nagrania puszczane w hotelu na wieczornym show jak i nawet krótkie filmiki z choreografią do tej muzyki. No i oczywiście puszczam to z lapka na telewizor, większy ekran, lepiej widać i …. oczywiście tańczę. 

     Kiedyś w rozmowie z siostrą porównywałyśmy „zdolności” rodzinne i wyszło z tego że nasz mama zawsze mówiła, że gdyby jej zagrać na kijach pójdzie tańczyć na drugą wieś. Zatem po kimś tą taneczną pasję odziedziczyłam. No i dobrze bo tańczyć uwielbiam. Jak to jest w tytule nie miałabym oporów zatańczyć nawet na ulicy – dobrze czy źle ale bym sobie potańczyła. W sierpniu czeka mnie opieka nad wnuczkiem, ale to duży chłopak (10 lat) pogadać już z takim można, pośmiać się, ba nawet wciągnąć go do tańca. 

7 komentarzy:

 1. Klik dobry:)
  Jagoda, a zdjęcia z laptopa też można oglądać w telewizorze?

  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. oczywiście, podłączasz kabel specjalny do tego, tylko telewior musi być już nowocześniejszy. ale na telewizorze od razu inaczej widać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Taniec z wnuczkiem? Dlaczego nie? Niech się chłopak uczy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Misiek nie ma przed tym żadnych oporów.

   Usuń
 4. Jadziu. Gratuluję. Nie dajesz się. Ja powoli fotki archiwizuję i umieszczam w albumie Picassa w Internecie.
  Niestety tańczyć nie umiem. I nawet za bardzo nie lubię. Natomiast lubię patrzyć jak tańczą. Bardzo dobrze tańczy Otylia. Jest nauczycielką Salsy.
  Tryska z Ciebie energia.....to czuć i widać.
  Zarażaj innych.
  Pozdrawiam
  Vojtek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Vojtuś, całe życie lubiłam muzyke i taniec. Teraz mam na to wreszcie czas. Szkoda że Otylia mieszka tak daleko, salsa to coś dla mnie. Czy tryska ze mnie energia - może i tak. W końcu jestem wolna, wyzwolona he he he he
   Pozdrawiam gorąco

   Usuń
 5. Gratuluję ambicji i zapału Pani Jagoda. Wymarzona z pani babcia, nie ma co. Z taką ilością pomysłów i energią w sobie :)

  OdpowiedzUsuń

Jak opublikować komentarz?

Jeśli nie masz KONTA GOOGLE, to można wybrać:

- NAZWA /ADRES URL - w okienku NAZWA wpisać nick i w okienku ADRES wkopiować adres swojego bloga.

- ANONIMOWY - w tej opcji proszę podpisać się w komentarzu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...