środa, 23 października 2013

Co nam zostało z tych lat?

Pięknie można zacząć od slow piosenki. Na co mogę liczyć w w moim wieku – ot byleby przeżyć od emerytury do emerytury. Nigdy nie angażowałam się w politykę i dalej tego nie robię. Dlaczego? Prosty wniosek – ja się na tym nie znam. Dzieci wychowane, wnuczek odchowany, nas emerytów uznają za niedołęgi tak fizyczne jak umysłowe bo dodatkowej pracy z racji wieku nie dostaniemy. Co nam zostało. Korzystać z życia. 

Otóż inne portale randkowe skasowałam, zostałam na jednym. I zaczął się cyrk na kółkach. Nie wiem już czy się śmiać czy płakać czego ludzie szukają czy oczekują. Wieku nie ukrywam a tu dwudziestoparolatek pisze do mnie: jesteś piękną, elegancką kobietą – poznajmy się bliżej. Wyłam ze śmiechu odpisując – synku moja córka jest starsza od ciebie, czego oczekujesz. No jeden mnie nawet wprawił w niemałe zdumienie bo pisze że oczekuje zrozumienia, żeby go wysłuchać. Pierwszą myślą jaka mi przyszła do głowy to psycholog dla tego młodzieńca. Ale dyplomatycznie odpisałam że niestety z racji różnicy wieku nie mamy wspólnej płaszczyzny porozumienia. 

O załączonych fotkach do profili nie wspomnę bo natychmiast wywołuje to u mnie rumieniec wstydu. Ale trafiłam na wysokiego mężczyznę PRAWIE w moim wieku.  Czy jestem z tej sesji zadowolona – powiedzmy że krytycznie patrzę na swoje foty. Przydałoby się przed zimą pozbyć oponek – bo jak mnie tak wiosna zastanie to będzie szok. Na razie czekam na zapis na lekcje tańca, Oby do wiosny. 

Lekcje arabskiego wstrzymane, nauczyciel to dupek do kwadratu.
Szukam sobie zajęcia na tyle na ile mogę. Na razie nie mam wyjazdów zaplanowanych więc i pisać nie mam o czym. Ale będę obserwować życie wokoło mnie, może coś ciekawego się wydarzy.

Sesja zdjęciowa


7 komentarzy:

 1. Jadziu. Fajnie to opisałaś:) Jednak jest o czym pisać mimo, ze nie wyjechałaś:) Portale randkowe to sprawa ciekawa z psychologicznego i ludzkiego punktu widzenia. Pociągnij ten temat jak nie wiesz o czym pisać:) Pięknie się prezentujesz . JAK PREZES BANKU :) Napisz to w portalu randkowym to Ci skrzynka pocztowa zapełni się w ciągu sekundy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Pozdrwiam serdecznie Panią Prezes na wcześniejszej emeryturze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. a żebyś wiedział Vojtuś, ledwie się zarejestrowałam do skrzynki wpadła taka ilość emaili że nie wiedziałam komu odpisać. Oczywiście jak to bywa, napaleni małolaty byli wywalani na pniu, ale część była nawet ciekawa. Ale najlepsza jest galeria zdjęć. O rany czego tam nie ma. Mimo wieku czerwieniłam się z tych prezentacji. Nie powiem byli tacy co mieli czym zamieszać. Ale przyznaję, niezła ro rozrywka nawet dla pani Prezes Banku. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow, swój blog już dawno zaniedbałam (www.dreamers-world.blog.onet.pl) dziś jakoś natknęłam się na Pani stronę i jestem pozytywnie zaskoczona. Naprawdę świetna kontynuacja dawnego bloga, widze nowe podróże, jestem pod wrażeniem i życzę jeszcze wielu ciekawych miejsc do odkrycia ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Z dawnych lat zostało mi .... Poczucie humoru ale dobre i to

  OdpowiedzUsuń
 5. Pani Jagodo, serdecznie zapraszam na forum turystyczne, które licze, że się Pani spodoba. www.travelarea.pl.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jagodo, forum już ruszyło i bardzo, ale to bardzo liczę na Pni opis podróży po Tunezji. Forum jest po to aby zarażać ludzi pasją. Bardzo chętnie mianowałabym Panią moderatorką Afryki ;) Pozdrawiam WWW.TRAVELAREA.PL

  OdpowiedzUsuń
 7. Z przyjemnością zostanę moderatorką Afryki. Dziękuję
  Jagoda

  OdpowiedzUsuń

Jak opublikować komentarz?

Jeśli nie masz KONTA GOOGLE, to można wybrać:

- NAZWA /ADRES URL - w okienku NAZWA wpisać nick i w okienku ADRES wkopiować adres swojego bloga.

- ANONIMOWY - w tej opcji proszę podpisać się w komentarzu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...